Yüksek kalite BMI erkek ve kadın genel vücut yağ ölçüm cihazı vücut yağ enstrüman, el yağ testi yağ oranı LCD
  • Yeni Kız

Yüksek kalite BMI erkek ve kadın genel vücut yağ ölçüm cihazı vücut yağ enstrüman, el yağ testi yağ oranı LCD

₺ 37.71
₺ 41.90

Ödenebilirlik
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

-39.51/piece-10.12/piece Söz : 1.Tüm ürünler yepyeni ve doğrudan yüksek teknoloji fabrikaları. 2. ek olarak normal QA kontrol ve fabrika hattı geçti, ambalaj aşamasında, bizim QA test mühendisleri olacak bazı test yapmak ve çift kontrol dışarı gemi önce tüm doğru şeyler. Mini El BMI Vücut Yağ Monitör 5 ile Yağ Düzeyleri Referans -Test için ellerini kullanmak, kullanımı kolay, küçük tip, kolay taşımak için Avantajları el Ölçme :
-Tam Veri Alabilirsiniz : ölçümler dahil deri altı yağ, viseral yağ, toplam vücut yağ. Obezite, Apple Şekli karın gelen üst vücut içinde yağ birikmiş anlamına gelir; armut Tipi bel aşağı gelen vücut yağ birikmiş anlamına gelir. Olmak çok şişman vücut zarar olacak, böylece test vücut yağ çok önemlidir.
-Küçük Değişiklik için Gün tarafından Ölçülen Değeri : Vücut hidrasyon her zaman gün değiştirmek, bu yüzden darbe vücut yağ yüzdesi, ama orada küçük bir değişiklik için el nemlendirici, bu yüzden darbe azaltmak için vücut yağ ölçmek için el kullanarak eğer.
-Uygun : Hiçbir yakın veya ayakkabı kapalı almak gerekir, vücut yağ test edebilirsiniz tarafından herhangi bir yerde veya herhangi bir zaman el.
-Benimseyen Vücut Empedans Prensibi : Kas elektrik geçirebilen bu fazla kan su içerir, ancak yağ iletken olmayan. Biz gelen kasları ağırlığını bilmek zorluk derecesi ile akım kas, yani kişi ölçmek daha kas veya daha fazla yağ vardır.
Boyutu : 197*128*49mmAğırlık : 230g (dahil değil pil)Not : pil değil teslim Fonksiyonu tanıtıldı 1, yağ ölçüm : can giriş parametreleri böyle yüksekliği gibi, yaş, kilo, cinsiyet, vücut yağ ölçüm 2, BMI, vücut kitle indeksi (BMI) ölçüm 3, kalori ölçümleri : ekran ısı sürdürmek için gerekli yaşam değerleri bazal metabolik hızı Fonksiyonel özellikleri 1. kullanımı insan vücut empedans vücut yağ ölçüm 2. Can giriş parametreleri böyle yüksekliği gibi, yaş, kilo, cinsiyet, vücut yağ ölçüm 3. göre ısı sürdürmek için gerekli yaşam değerleri bazal metabolik hızı 4. Show ince, standartları, gizli yağ, kas, yağ, yağ beş türleri Sadece 5. 6 saniye doğru ölçülen olabilir 6. Can mağaza parametreleri dokuz kişi 7. küçük boyutu, taşıması kolay ve depolama 8. gösterisi ince, standartları, gizli yağ, kas, yağ, yağ beş türleri [Kullanım] 1. pil ile donatılmış, LCD tam ekran için 2 saniye, Bi girecek saat modeli sonra. 2. basın MODU için anahtarı saat, ölçümler, desen çalar saat modunu AYARLAMAK için üç çeşit, tekrar SET tuşuna basın girin temel veri SETI.

öğe Türü:
Body Fat Monitors
boyut:
197 * 128 * 49mm
Marka Adı:
HANRIVER
malzeme:
plastic
Emtia Kalite Belgelendirme:
CE