Kablosuz Araç Radyo FM Verici MP3 Çalar Araç Kiti FM Modülatör 3.5mm Ses Müzik Adaptörü lcd ekran USB şarj aleti
  • Yeni Kız

Kablosuz Araç Radyo FM Verici MP3 Çalar Araç Kiti FM Modülatör 3.5mm Ses Müzik Adaptörü lcd ekran USB şarj aleti

₺ 5.77
₺ 7.49

Ödenebilirlik
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Kablosuz Araç Radyo FM Verici MP3 Çalar Araç Kiti FM Modülatör 3.5mm Ses Müzik Adaptörü lcd ekran USB şarj aleti1) ürün ile kompakt şekli, moda ve süper ince tasarım. PLL faz-kilitli döngü teknolojisi kullanarak ve CD ses kalitesi etkisi
2) süper büyük LCD ekran ve yumuşak mavi aydınlatmalı tarafından, kolayca ve açıkça görmek için FM lcd ekran üzerinde bilgi.
3) tam frekans iletim destekleyen 87.5 ~ 108 MHz. FM frekans 0.1 MHz artan uyum daha kolay bulmak için frequencychannel istediğiniz.
4) destek frekans hafıza fonksiyonu, önceki dönmek için izin frekans zaman sonraki oyun. Gerek yeniden ayarı frekans zaman her timeyou üzerinde güç sistemi.
5) düşük akım. 5 V USB tarafından araba şarjı, sadece güç kaynağı için FM-185 ama aynı zamanda şarj diğer taşınabilir ses/Videodio oyuncu. Kolayca sizin için portable Audio/Videodio oyuncu oynamak için müzik ve güç aynı zamanda şarj.
6) destek modelleri : ses çıkışı ile tüm medya oyuncular (cep telefonu/MP3/MP4/ORTA vb)
7) çeşitli renk seçin : seçicilik müşteri tarafından talep.
Özellikler : Bir. FM iletim fonksiyonu Ile, cep sesli aramalar iletilebilir araba stereo PA sistemi. Araba eller-serbest fonksiyonu elde etmek için, kolay callwhile sürüş ve yolculuk daha güvenli yapmak.
B. tüm ürünleri ile FM radyo fonksiyonu yüksek sadakat ses alabilirsiniz bizim FM verici, böylece kolayca ses mutluluk zevk. Böyle as PC/MP3/MP4/MP5/ORTA ses aracılığıyla kullanılabilir FM-185 başlatmak için bir radyo hoparlör FM fonksiyonu ile.
Paket İçeriği : -1 x FM Verici-1 x Kullanım Kılavuzu Ilk erkek USB5Içine bir araba ile bir kadın FM-185 of 5 V güç kaynağı için USB portu, aynı zamanda Micor USB3Güç şarj için Ses/Video ürünleri. Through1  4 Verici frekansı ayarlamak için, elde etmek için en iyi oynatma. Eklemek2Için kulaklık portu içine ses ve video ürünleri için ses (gibi müzik/storytelling) çıkış için FM-185 ve ses FM-185 iletilen ses fırlatma fonksiyonu. Araba radyo frekansı ayarlamak FM-185 frekansı olarak aynı, böylece araba radyo ses sinyali almak için FM-185, aynı zamanda bu ses araba stereo aracılığıyla plyed olabilir amplifikatör. (1) kısa düğmesine basarak1 , Frekans otomatik olarak 0.1 MHz artırır. Uzun düğmesine basarak1 , Olacak sürekli artan 0.1 MHz frekansı. Kısa düğmesine basarak 4 , Frekans otomatik olarak 0.1 MHz azalır. Uzun düğmesine basarak 4 , Olacak sürekli azalan 0.

öğe Türü:
FM Transmitters
Malzeme Türü:
plastic
gerilim:
5V
Çıkış Gücü:
nice
Ürün Boyutu:
mini
Ürün Ağırlığı:
34g
Model Adı:
185
Marka Adı:
KONRISA
Özellikler:
fm transmitter