ÜCRETSIZ NAKLIYE FOTOĞRAF ÇANTASı 5 GALON 5 ÇANTA KABARCıK HASH ÇANTA ÇıKARMA ÇANTA FILTRE BUZ EXTRACTOR FLAŞ DIFÜZÖR
  • Yeni Kız

ÜCRETSIZ NAKLIYE FOTOĞRAF ÇANTASı 5 GALON 5 ÇANTA KABARCıK HASH ÇANTA ÇıKARMA ÇANTA FILTRE BUZ EXTRACTOR FLAŞ DIFÜZÖR

₺ 38.99

Ödenebilirlik
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

TXS ÜCRETSIZ KARGO 5 GALON 5 ÇANTA KABARCıK ÇANTA OT ÇıKARMA ÇANTA KABARCıK HASH ÇANTA FILTRE KARMA ÇANTA BUZ ÇANTA 5 PCS KABARCıK ÇANTA 25 MIKRON, 73 MIKRON, 110 MIKRON, 160 MIKRON, 220 MIKRON 1 PC BASıN EKRAN IÇIN ÜCRETSIZ 1 PC TAŞıMA ÇANTASı TÜM yeni malzeme! 100% Su Geçirmez! Birçok birçok kez kullanabilirsiniz! En iyi üretmek bitkisel özü kullanarak veya kirletici kimyasallar olmadan sadece buz ve su
TXS 5 kabarcık çanta kitleri izin sizin bitkisel özü ayrılması içine 4 farklı sınıflarda. Bu kristal tüm boyutları değişen çıkarma sağlar bahçesinde bitkiler. TXS kabarcık çanta kitleri özel tasarlanmış müşterilerimiz için mümkün olan en iyi kalite özü üretmek için tercih aerodinamik, maliyet-etkili süreç.
Isı damgalı polyester ekran tutar lifler kayması, istinat bir tutarlı gözenek boyutu ve sizin bitki özleri kirlenmesini önlenmesi.
TXS Kabarcık Çanta kullanımı 100% su geçirmez naylon yan duvarlar, 800 iplik sayısı naylon için 5, 20 ve 32 galon için çanta ve 400 iplik sayısı 1 galon çanta.PVC ücretsiz su geçirmez kaplama.Üçlü dikişli ile 100% naylon iplik bağlı ekstra güç için TXS Kabarcık Çanta yıl için kullanılabilir, üzerinde 100 kez En kaliteli monofilame Işletim TalimatlarıYer 25 mikron içine bir torba temiz 5 galon kova Eklemek 73,120,160 çanta ile biten 220 mikron Soğutulmuş su ile kova doldurmak için alt çanta Bitki ve bitkisel kova içine abartı sonraki yerleştirin Bir çanta eklemek buz kova içine doldurma hattı altında sağ için Karışım karıştırın için 20-30 dakika buz ekleyerek gerekirse korumak için bir 50/50 oranı buz ve bitkisel boyunca abartıKaldırmak gelen kabarcık çanta kova, bir için bir defada maksimize verim, el drenaj kova içine onları geri çıkardıktan sonra Turn her çanta içinde dışarı çıkardıktan sonra kova toplamak için bitki özü sonra tamamen vardır drene Sağlanan presleme ekran ve bir genel ev havlu kullanarak, yavaşça basın aşırı nem dışarı özü* İPUCU * Kullanım harç ile bir el elektrikli mutfak mikseri veya elektrikli matkap/boya karıştırma bit maksimum sağlamak için karışım tutarlılıkTXS Kabarcık Çanta kullanımı 100% su geçirmez naylon yan duvarlar, Üçlü Dikişli ile 100% naylon iplik bağlı ekstra güç için.

Uyumlu Kamera Marka:
Mamiya
Model Numarası:
55
ekran:
Hayır
TTL:
Hayır
Marka Adı:
DEEP
TYPE:
BUBBLE HASH BAG
SIZE :
5GALLON
QUANTITY:
5PCS BUBBLE BAGS
MESH MICRON:
25u,73u,120u,160u,220u
NUMBER LABEL:
YES
COLORS:
PURPLE,YELLOW,GREEN,RED,BLUE