PDR Dent Onarım Temizleme Araçları araba Reflektör Hattı Kurulu ışık Ayar Tutucu kiti Yansıtıcı lamba kurulu Dolu Hasar Onarım
  • Yeni Kız

PDR Dent Onarım Temizleme Araçları araba Reflektör Hattı Kurulu ışık Ayar Tutucu kiti Yansıtıcı lamba kurulu Dolu Hasar Onarım

₺ 40.18
₺ 42.29

Ödenebilirlik
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

WHDZ ment tutucu ile PDR PDR Dent onarım araçları-pdr ışık usta PDR kiti lamba kurulu PDR hattı kuruluLED hat kurulu PDR ışık Bu yeni LED hat kartı PDR ışığı, bacağın her iki ucunda iki güçlü vakum ağzı altlığı vardır. Ve iletişim hattı eski tasarımdan daha dayanıklıdır. gerekli yere yerleştirmek ve sürekli olarak tutabilir. Güneş ışığı olmadan kapalı kullanılabilir. hasarı kovalamak kolay. Tekrar tekrar kullanılabilir. Düz metal her türlü yüzey ezik için şerit çizgi kurulu. Paket 1 adet LED dent hattı kurulu içerir. Ürün ölçüleri : 8.3 inç * 13 inç. Nput volt : 5 ~ 12 V DC ışığı. Pompa vantuz diammeter 2.5 inç, Bu LED reflektör PDR hat kartı her iki sieds üzerinde iki farklı renk vardır : biri beyaz siyah ve diğeri sarı siyah. Ezik tespit etmek için en net sonuca sahip olanı seçebilirsiniz. Yansıyan çizgileri bir dişe hizalamak için. Yansıma, dişin olduğu yerde bozulur ve daha sonra, bozuk görüntüyü tekrar eşit veya düzgün hale getirmek için PDR aracınızı dişin arkasında çalıştırabilirsiniz. çarpık görüntü veya çizgiler yansımaya paralel hale geldiğinde, dişi başarıyla çıkardınız! Özellik :
1. bu LED reflectoer PDR hat kartı her iki sieds üzerinde iki farklı renk vardır : biri beyaz siyah ve diğeri sarı siyahtır. Ezik tespit etmek için en net sonuca sahip olanı seçebilirsiniz.
2. güçlü vakum ağzı altlığı, herhangi bir melek yerleştirilebilir
3. yansıyan çizgileri tahtanın bir dişe hizalamak için. Yansıma, dişin olduğu yerde bozulur ve daha sonra, bozuk görüntüyü tekrar eşit veya düzgün hale getirmek için PDR aracınızı dişin arkasında çalıştırabilirsiniz. çarpık görüntü veya çizgiler yansımaya paralel hale geldiğinde, dişi başarıyla çıkardınız!
4. bu model düz METAL, cam ve plastik alanlarda güçlü vakum ağzı altlığı kullanarak bir araca eklenebilir. (Vantuz, kullanılabilirliğe bağlı olarak renk olarak değişebilir) hat kartını kullanmak anlamak için çok fazla uygulama gerektirir, ancak bir kez hakim olduğunda, inanılmaz ayrıntıları keşfedeceksiniz. Önemli bir önem, tahtanızı 45 derecelik bir açıyla tutmaktır. Çizgiler daha ince, daha fazla detay göreceksiniz.
Ürün listesi :
1 pc PDR led ışık borde
WHDZ ment tutucu ile PDR PDR Dent onarım araçları-pdr ışık usta PDR kiti lamba kurulu PDR hattı kurulu

Tipi:
El Aletleri
Marka Adı:
WHDZ
Model Numarası:
61032005
boyut:
12.2 x 8.5 x 3.6 inches
diy malzemeleri:
elektrik
Adet sayısı:
1set
uygulama:
Auto Body Paintless Dent Repair Tools
paket:
set
Tipi:
Line Board
No.:
61032005
Volts:
12V DC light
diammeter :
2.5 inch
with :
Ajustment Holder
Reflective Borde :
5v USB