2 kanal ses aktif USB telefon kaydedici telefon monitör 4 port USB telefon monitör USB telefon logger W10 üzerinde çalışmak
  • Yeni Kız

2 kanal ses aktif USB telefon kaydedici telefon monitör 4 port USB telefon monitör USB telefon logger W10 üzerinde çalışmak

₺ 39.98

Ödenebilirlik
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

    -27.99/piece-55.99/piece"Herhangi bir anlaşmazlık/Doğrudan negatif geribildirim"Önce ulaşın anlamına gelir"Alıcı Çöp"!!Ve hoş değildir böyle alıcı!! Gitmek lütfen!! (Çünkü iş işbirliği olduğunu, değil mücadele her diğer).
Eğer üzerinde koruma süresi koşu, uzatmak için irtibata geçiniz zaman,
Eğer herhangi bir sorun bulundu, samimi bir şekilde tarafından çözmek için irtibata geçiniz.

Usb reocorder, hiçbir bellek dahil bile bu şartnamede 1 gb daha az işaretlenmiş oldu .Biz bu modeli Arap ve Rus dili gerekiyorsa, lütfen : 1. arap :
2. rusya :
Satış noktası ürün :   1. 2 kanallar için seçeneği;
2. telefon kaydedici;
3. USB bağlayın.
4. ses etkinleştirildi.
5. 4 port (içinde 2, 2 out),
6. destek birleştirmek için2 kanal modelleri, 4 kanal modelleri, 8 kanal modelleri ve 16 kanal modelleri üzerinde aynı PC üzerinde aynı yazılım. Max. destek 128 kanal tek bir PC üzerinde
7.Destek Windows 10 IŞLETIM SISTEMI üzerinde çalışmak için veya alt
8.Destek uzaktan kontrol veya dinleme fonksiyonu üzerinde farklı bilgisayarlar tarafından internet tarafından istemci monitör programı. Ve destek kullanımı sadece 1 istemci monitör programı için kumanda fazla 2 kaydediciler. Örneğin, 1st var kaydedici yerinde Bir, 2nd kaydedici yerinde B, 3 yerde kaydediciler C ve böylece, sen sadece yüklemek sadece 1 istemci monitör programı üzerinde kendi PC, o zaman uzaktan kontrol monitörü kontrol etmek farklı kaydediciler 1, 2, 3. 9. IP uzaktan kontrol veya dinleme fonksiyonu üzerinde farklı bilgisayarlar internet tarafından. Eder yüklemek istemci monitör programı (disk içinde sağlamak)
Bu modeli desteklemiyor "giden mesaj ton gibi bilgilendirmek için arayanlar" çağrı olacak kaydedilen ". Bu işlevi gerekiyorsa bulabilirsiniz :
Https : //www.aliexpress.com/store/product/2-ch-voice-activated-USB-telephone-recorder-telephone-monitor-USB-phone-logger-monitor-support-tone-calls/601777_32803769830.html?spm=2114.12010608.0.0.Gf13 Uk
Içeriği : USB kaydedici 2 CH x 1
USB kablosu x 1

Sürücü disk x 1
Ambalaj kutusu x 1

Manuel disk veya paketi dahil değildir, lütfen e-posta bırakın, ben size göndermek.   Özelliği : 1. 2 CH, USB Telefon Telefon Ses Ses Kaydedici, (destek izlemek veya kayıt 2 telefon hattı) .
2. auto-run fonksiyonu, sürece herhangi bir aramalar alınan veya aranan telefon makinesi üzerinde, bu kaydedici kutusu otomatik olarak kaydetmek.

1. temel Fonksiyonu  1.Çok kanallı kayıt : Bir bilgisayar bağlayabilirsiniz birkaç USB kayıt kutuları (16 kanallar en). 2.Veri yönetimi : Kayıt sistemi yazdırabilirsiniz, istatistik ve analiz için arama, arama dışarı ve gelen çağrı veri.

kapasite:
< 1GB
Harici Bellek:
Hayır
Kayıt Ses Biçimi:
WAV
Ses Aktif Kayıt:
Evet
Hoparlörler ile:
Hayır
Dengeli Out:
Hayır
Marka Adı:
Kan.Do
paket:
Evet
Oynatma Formatları:
WAV
Model Numarası:
2cH
color:
white
Place of Origin:
Guangdong, China (Mainland)
is_customized:
Yes