Beyaz Gürültü Makinesi Uyku Ses Makinesi Için Uyku ve Rahatlama için Bebek Yetişkin USB Şarj Edilebilir Uyku Yardım Cihazı
  • Yeni Kız

Beyaz Gürültü Makinesi Uyku Ses Makinesi Için Uyku ve Rahatlama için Bebek Yetişkin USB Şarj Edilebilir Uyku Yardım Cihazı

₺ 13.85
₺ 16.69

Ödenebilirlik
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

-14.59/pieceBir : 1 、 15 çeşit yüksek kaliteli sesler : 5 çeşit uyku için, yaz gece, deniz dalga, bicker, yağmur, rüzgar; 5 çeşit için rahatlatıcı, beyin dalga terapi, orman, meditasyon, relax, beyaz gürültü; 5 çeşit uyanış için, motosiklet, davul, kuş, thunder, enstrüman. Ses seçebilirsiniz tercihlerinize göre ve ihtiyaçları için sessiz bir ortam oluşturmak için güz uykuya hızlı ve istirahat tamamen.2 、 taşınabilir tasarım : Sadece 16*13.5*4.2 cm. Kadar sürer üzerinde küçük uzay başucu masa ve kolayca çanta veya bavul içine koymak, mükemmel seyahat arkadaşı.
3 、 değil sadece için uyku : bizim beyaz gürültü ses makinesi değil sadece maskeleri gürültü, ama aynı zamanda kulaklık kablosu ile kullanılabilir uyku kalitesini artırmak için, evde kullanım için uygun, ofiste, bir yurt, bir bebek kreş istediğiniz her yerde.
4 、 otomatik kapatma zamanlayıcısı : bu beyaz gürültü makinesi çalınabilir sürekli non-stop tüm gece veya bir oto-off vardır zamanlayıcı 15 için ayarlamak için, 30 veya 60 dakika enerji tasarrufu için. (ışık ekran).
5 、 2 şarj modu : USB şarj veya 4 * AA. Sen gibi hangi seçin.
Ürün bilgileri :
Adı : beyaz Gürültü Makinesi Uyku Ses Makinesi Için Uyku ve Rahatlama için Bebek Yetişkin Ofis Seyahat USB Şarj Edilebilir Veya Pil Zamanlı kapatma
Ürün parametreleri :
Stil : beyaz kaplumbağa geri şekil
Malzeme : ABS + PC + elektronik bileşenler
Boyutu : yaklaşık 160*135*42mm/6.30*5.31 * 1.65in
Ambalaj boyutu : yaklaşık 170*150*60mm/6.69*5.91 * 2.36in
Akım : 400 MA
Şarj yöntemi : USB (dahil)/4 * AA (dahil değildir)
Sertifikasyon : FCC/CE
Kullanır : çocuklar, yetişkinler, ev, ofis, seyahat, vb.
Özellikleri :
1.15 çeşit yüksek kaliteli sesler : 5 çeşit uyku için, yaz gece, deniz dalga, bicker, yağmur, rüzgar; 5 çeşit için rahatlatıcı, beyin dalga terapi, orman, meditasyon, dinlenmek, beyaz gürültü; 5 çeşit uyanış için, motosiklet, davul, kuş, thunder, enstrüman. Ses seçebilirsiniz tercihlerinize göre ve ihtiyaçları için sessiz bir ortam oluşturmak için güz uykuya hızlı ve istirahat tamamen.
2. taşınabilir tasarım : Sadece 16*13.5*4.2 cm. Kadar sürer üzerinde küçük uzay başucu masa ve kolayca çanta veya bavul içine koymak, mükemmel seyahat arkadaşı.
3. değil sadece için uyku : bizim beyaz gürültü ses makinesi değil sadece maskeleri gürültü, ama aynı zamanda kulaklık kablosu ile kullanılabilir uyku kalitesini artırmak için, evde kullanım için uygun, ofiste, bir yurt, bir bebek kreş istediğiniz her yerde.
4. otomatik kapatma zamanlayıcısı : bu beyaz gürültü makinesi çalınabilir sürekli non-stop tüm gece veya bir oto-off vardır zamanlayıcı 15 için ayarlamak için, 30 veya 60 dakika enerji tasarrufu için. (ışık ekran).
5. 2 şarj modu : USB şarj veya 4 * AA. Sen gibi hangi seçin.
Ambalaj listesi :
1 * uyku ses makinesi
1 * USB
1 * manuel
B : Adı : Beyaz Gürültü Makinesi Uyku Ses Makinesi için Uyku Gevşeme için Uygun Çocuklar, Yetişkinler, ev Ofis Seyahat usb Şarj Zamanlı Kapatma
Beyaz Gürültü Makinesi Uyku Ses Makinesi Için Uyku ve Rahatlama için Bebek, Yetişkin, Ofis, Seyahat.

malzeme:
ABS+PC+ electronic components
Yaş Aralığı:
0-3 M,10-12 M,10-12Y,13-14Y,13-18 M,19-24 M,2-3Y,4-6 M,4-6Y,7-9 M,7-9Y,> 14Y
öğe Türü:
Monitörler Sleeping
White Noise Machine:
Sleep Sound Machine
Sleep Aid Device:
For Sleeping & Relaxation