RK-A1 VR DURUMDA Kutusu Sanal Gerçeklik 3D VR Gözlük Karton için Xiaomi Samsung S6 S5 S4 iPhone 5 6 S artı 4.0-6 inç Smartphone
  • Yeni Kız

RK-A1 VR DURUMDA Kutusu Sanal Gerçeklik 3D VR Gözlük Karton için Xiaomi Samsung S6 S5 S4 iPhone 5 6 S artı 4.0-6 inç Smartphone

₺ 18.68
₺ 36.63

Ödenebilirlik
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

4.0 VR durumda kutusu sanal gerçeklik 3 D VR gözlük karton için Xiaomi Samsung S6 S5 S4 i Phone 5 6 S artı RK-A1-6 inç Smartphone LÜTFEN AKLıNıZDA BULUNDURUN! Vr için perakende kutusu yok! 1. cep telefonları kontrol etmek için fiziksel düğmeler ve dokunmatik fare
Kapağı çıkarmaya ve telefonu doğrudan kontrol etmeye gerek yok. Parmaklar oynamak için dokunmatik, hızlı ileri, hızlı geri, ses +/-, video hızlı konumlandırma, sessiz, duraklama, parlaklık ayarı, menü ve diğer ayarlar. Daha kolay manipülasyonlar sağlar ve IOS ve Android sistemini destekler.

2. optik özel yapılmış 4.0 lens, geliştirilmiş görüntüleme deneyimi ve distorsiyon (görüntü deformation masyonu), düşük ışık geçirgenliği, göz kamaştırıcı, temelde çözülmüş problemler geleneksel reçine lenslerinin içerdiği optik algoritma ve lens kopması ve kısa servis ömrünün büyük hata değeri. 3 D sanal gerçekliği deneyimlemek için sizi gerçek bir optik seviye VR dünyasına götürür.
3. özel güçlü manyetik adsorpsiyon paneli, kolay yükleme ve kaldırma. Ayrıca telefon soğutması ve rahatsız edici aşınma deneyimi konularını da yerleştirir. Öğrenci mesafesi ve odak için bir anahtar ayar fonksiyonu : öğrenci ve nesne mesafesini ayarlayarak çıplak gözle 700 derecenin altındaki miyop kullanıcılarının kullanımını tatmin edebilir! Güçlü uyumluluğu sayesinde, bu makinede 4 ~ 6 inçlik herhangi bir cep telefonu mevcuttur!
2.0 VR kutusu gelişmiş ikame : VR CASE dokunmatik kontrol hepsi bir arada RK-A1
Ürün adı : VR durumda dokunmatik kontrol all-in-one cam Ürün tipi : RK-A1 ** Miyopi ayarı : 0-700 & #176;
** Ekran boyutu : 4.0-6 inç (xiaomi redmi not 3 pro)
** Cep telefonları boyutu : 160*85mm 163*82mm veya daha az
** Boyut ve çözünürlük telefon ekranı (5.5-4.7 optimum ekran, çözünürlük daha yüksek daha iyi, genellikle 720 veya daha fazla kullanılabilir)
** Kaynakların Video kalitesi (720 p, 1080 P en iyi öneri, film formatı sol ve sağ için uygun olmalıdır)
** Telefon çözünürlüğü önerisi 1080 p'den fazla, efektin daha iyi deneyimi.
** Etkiyi izlemek 5 metrelik 1050 büyük ekran görüntülemeye eşdeğerdir;
** Miyopi 700 derece veya daha az, miyopi nispeten derin ise, doğrudan izlemek için gözlük giymek olabilir; 1. öğeyi aldıktan sonra zamanında kalite ve miktarı kontrol edin.
2. geri ödeme veya değiştirme istiyorsanız, tarihten itibaren 1 hafta içinde bir iade izni talep etmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Lütfen bize iade edilen adresi sorun. Yok gemi geri adres üzerinde paketi.
3. size yeni bir tane göndereceğiz veya iade birini aldıktan sonra size ödeme iade edeceğiz. Alıcılar iade maliyeti ödemek zorunda.
4. tüm iade öğeler orijinal ambalajında ve yeni koşullarda olmalıdır.

Model Numarası:
VR CASE RK-A1
tip:
binoküler
Kontrolörleri:
Hayır
Gerçek zamanlı Harita Inşaat:
Hayır
uyumlu cihaz:
akıllı telefonlar
izleme deneyimi:
sürükleyici
Ekran Numarası:
Hiçbiri
All-in-one Sanal Gerçeklik Gözlükleri:
Hayır
Kamera:
Hayır
Sensör Tipi:
NO
Baz Istasyonları:
Hayır
paket:
Evet
Jest Tanıma:
Hayır
Marka Adı:
Fuloophi
3D Gözlük Tipi:
Polarize
Set Tipi:
Gözlük Sadece
screen size:
4.0-6 inches
mobile phones size:
160 * 85mm 163 * 82mm or less